REKLAMAJACOBS (PRIMA Instant) - Baner główny

- W styczniu 2017 r. zrobiliśmy (w sklepach Stokrotki – red.) bardzo duże podwyżki płac. To było mocne uderzenie w wyniki spółki kosztami osobowymi. W 2018 r. podwyżki będą, ale nie będą one tak wysokie jak w 2017 r. – mówi Dariusz Kalinowski, prezes Emperia Holding.

REKLAMAPurella Food - Chlorella (luty 2018) - belka w artykułach

Szef Emperii, nie chce jednak zdradzić poziomu przyszłorocznego wzrostu pensji pracowników Stokrotki. – Poziom wzrostu wynagrodzeń w przyszłym roku zależy od kilku czynników, m.in. od wysokości inflacji, od tego o ile wzrosną koszty pracy w wyniku poprawy produktywności, czy realnego wzrostu kosztów pracy, ze względu na inflację. Nie wiemy jaki będzie miało to wpływ na nas, a tym samym wynagrodzenia pracowników – wyjaśnia Dariusz Kalinowski.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 10

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 4
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (4)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Szczecinianka 4 miesiąc temuocena: 100% 

  Jakie podwyżki ,podwyżki są wtedy kiedy zarabiamy więcej a nie tyle samo albo mniej ,bo zabiera się wszystkie premie. Na wszystkich sklepach są wakaty a za tak marne pieniądze nikt nowy się nie znajduje. Przykre jest że odchodzą pracownicy z długim stażem bo nie są doceniani i to jest ostatni moment żeby to zmienić bo za chwile zostaną tylko prezesi ,dyrektorzy itp. I kto zrobi te miliony którymi się tak chwalą.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Krotka 3 2 miesiące temu

  Jakie duże podwyżki? Podwyżki to były ale nie w stoktrotce. Pracownicy którzy jeszcze zostali bo część już odeszła ponieważ niechcą pracować za tak marne pieniądze, tylko patrzec jak odejdą tam gdzie lepiej płacą a już na sklepach brakuje ludzi do pracy i kierownicy i zastępcy też odchodzą bo mają dość Praca nieadekwatna do płacy

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~stokrota 2 3 miesiące temuocena: 100% 

  Pracownicy zwalniają się ze względu na marne zarobki i złe warunki pracy i idą tam gdzie płacą lepiej. Zabraknie pracowników bo już wszyscy płacą dużo więcej niż Stokrotka. Szkoda ze tak pomiatacie ludźmi.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Szary 1 3 miesiące temuocena: 100% 

  A w 2014 jakoś nie robiliście podwyżek ? To czemu takie wysokie w 2017 ? I już w 2018 nie będą takie wysokie ? No to wyjaśniamy : zaczęło dramatycznie brakować ludzi chętnych do pracy za marne wynagrodzenie. w związku z tym ,aby ratować sytuację Zarząd został zmuszony do podwyżek. Zobaczymy czy jak w 2018 ponownie dramatycznie zacznie Wam brakować to będziecie tacy pewni ,że podwyżki będą mniejsze. Może będą znacznie większe ,pomimo uderzenia w Wasz wynik. Ale nie martwcie się tym zbytnio. Gdyby całość się wywróciła to klienci nie umrą z głodu i zrobią zakupy gdzie indziej . Takie prawo rynku Panowie i Panie. Jest popyt jest cena :) Taki mamy klimat

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony
"