01.01.2020/12:55

Arhelan już w Warszawie. Polska sieć przejęła sklepy M&L 

W ostatnich dniach grudnia sieć handlowa Arhelan, która do tej pory inwestowała głównie w północno-wschodniej Polsce, otworzyła dwa sklepy w i pod Warszawą. W marketach w Miedzeszynie i w podwarszawskim Józefowie działały do tej pory Delikatesy M&L.

O planach Arhelana informowaliśmy pod koniec października. Pisaliśmy wtedy, że szyld Arhelana może zawisnąć nad czterema sklepami zlokalizowanymi na obrzeżach warszawskiego Żoliborza, w prawobrzeżnej dzielnicy Rembertów i Miedzeszyn oraz w podwarszawskiej miejscowości Józefów. Na razie Arhelan poinformował o otwarciu placówek w dwóch ostatnich lokalizacjach.

Sieć handlowa Arhelan to podlaska firma preferująca sklepy o powierzchni sprzedaży 300-500 mkw. Stawia na świeże produkty, owoce, nabiał i mięso dobrej jakości. Rozwija się w imponującym tempie. Od lipca 2018 roku sieć otworzyła 26 sklepów własnych, a w ciągu ostatnich dwóch miesięcy 2019 roku powiększyła się o pięć kolejnych placówek: w Siedlcach, Bielsku Podlaskim, Stawiskach i dwóch w aglomeracji warszawskiej.

Delikatesów M&L jeszcze do niedawna tworzyło 12 sklepów. Na początku września podaliśmy, że sieć M&L ma poważne zaległości płatnicze wobec dostawców i pozbywa się części placówek. Zastrzegający anonimowość menedżer jednej z firm współpracujących z siecią powiedział nam wtedy, że M&L Delikatesy mają znaczne zaległości płatnicze.
 

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

2 komentarze

  • Ken 02.01.2020

    Zapłaćcie pieniądze dostawcom

  • MAX 02.01.2020

    Niezły przekręt !!! ML do te pory nie zapłaciło dostawcom. Oszuści !!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.