20.06.2018/14:33

Cezary Baran wiceprezes i dyrektor finansowy Emperia Holding rezygnuje ze stanowiska

Cezary Baran złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa spółki Emperia - poinformowała firma. Na stanowisku będzie zasiadał do końca sierpnia br. Emperia nie podała powodów tej decyzji. Jednak można się spodziewać, że ma ona związek ze zmianami własnościowymi i przejęciem Emperii przez litewską Maxima Grupe.

Cezary Baran pracował w firmie Emperia od 2004 roku. Początkowo był dyrektorem gospodarki pieniężnej. Podczas swojej kariery pełni funkcję m.in. dyrektora finansowego i członka zarządu spółki Stokrotka, a także wiceprezesa zarządu i dyrektora finansowego Emperia Holding.

Przypomnijmy, w maju br. Maxima Grupe stała się właścicielem 100 proc. udziałów w spółce Emperia Holding. Firma zostanie wycofana z Giełdy Papierów Wartościowych. To efekt wezwania, dzięki któremu litewski inwestor przejął 93,66 proc. udziałów w spółce. Przymusowy wykup dotyczył ponad 354 tys. akcji spółki. Firma za jeden udział płaciła 100 zł.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.