19.03.2020/12:22

Frisco wprowadza dodatkowe terminy dostaw

W związku z olbrzymim zapotrzebowaniem na zakup żywności przez Internet, sklep Frisco.pl uruchamia dodatkowe terminy dostaw już od najbliższego piątku, 20 marca.

- W trosce o naszych lojalnych klientów, w piątek 20 marca o godzinie 16:00 udostępniamy dodatkowe terminy dostaw. Będzie to kilka tysięcy wolnych terminów na najbliższe dni i tygodni e. Dzięki temu będą mogli Państwo otrzymać zakupy wcześniej lub zamówić je tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Dostępność dodatkowych terminów jest ograniczona, jednak robimy co w naszej mocy, by każdego dnia w godzinach 9:30 -10:00 zwiększać ich liczbę na dzień następny – czytamy w komunikacie Frisco.pl.

Firma zapewnia, że pracuje przez dzień i noc, by wspierać swoich klientów w tym trudnym czasie. Frisco podkreśliło również, że pod koniec marca udostępni swoim klientom dodatkowe terminy dostaw w tygodniu przed Wielkanocą.

Obecnie na dostawę na Frisco.pl należy czekać nawet miesiąc. W południe 19 marca najbliższe okno czasowe wypadało na 16 kwietnia. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.