02.11.2018/13:06

Galeria City Meble w Gdańsku wprowadza usługę wynajmu samochodów na minuty

Kolejna galeria handlowa wprowadza usługę car-sharingu z myślą o wygodzie swoich klientów. Z aut na minuty można korzystać przy jednym z najpopularniejszych w Gdańsku obiektów z asortymentem do urządzania wnętrz – Galerii City Meble. Współpraca galerii z firmą Traficar obejmuje usługę wynajmu samochodów osobowych i dostawczych, dzięki czemu klienci mogą wygodnie przewieźć zakupy.

City Meble to jedna z największych w Trójmieście galerii mebli i wyposażenia wnętrz. Udostępnienie tutaj usługi aut dostawczych TrafiCargo stanowi dogodne rozwiązanie transportowe dla klientów obiektu, w którym znajduje się 80 sklepów meblowych i wnętrzarskich. W ramach współpracy z Traficarem Galeria City Meble w Gdańsku udostępniła trzy miejsca parkingowe dla pojazdów dostawczych TrafiCargo oraz dwa dla pojazdów osobowych Traficar. Usługa dostępna jest całą dobę.

– Oferta Galerii Wnętrz City Meble obejmuje zarówno materiały do wykończenia wnętrz, wyposażenia salonu, sypialni czy łazienki, jak i dodatki do domu. Usługa wynajmu aut na minuty jest świetnym uzupełnieniem oferty Galerii. Klienci będą mogli zapewnić sobie transport we własnym zakresie, zaoszczędzając swój cenny czas – mówi Marek Bogacki, Dyrektor Galerii Wnętrz City Meble w Gdańsku.

Opłaty za korzystanie z TrafiCargo i Traficara są identyczne, jedyna różnica polega na tym, że TrafiCargo działa w modelu parkowania „z punktu A do punktu A”, a więc po wyładowaniu zakupów wypożyczony samochód należy odstawić na specjalnie oznakowane miejsce przed sklepem, skąd został wynajęty.

Traficar Sp. z o.o. to spółka świadcząca innowacyjną usługę wynajmu samochodów na minuty. Aplikacja w smartfonie pozwala na szybką lokalizację najbliższego dostępnego pojazdu, a użytkownik może go zarezerwować w dowolnym momencie. Usługa została uruchomiona na rynku polskim w październiku 2016 r. w Krakowie. Od czerwca 2017 r. jest dostępna w Warszawie, od października 2017 r. we Wrocławiu, Poznaniu i Trójmieście, a od marca 2018 r. również na Śląsku.

Galeria Wnętrz City Meble w Gdańsku to największa galeria wnętrz w Polsce północnej. Znajduje się tu 80 sklepów i lokali usługowych, oferujących wybór materiałów wykończeniowych oraz produktów wyposażenia wnętrz.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.