10.08.2016/10:49

Indykpol zainwestował w system SFA

Firma Indykpol, po intensywnej serii testów porównawczych, obejmujących czołówkę producentów rozwiązań SFA dla wsparcia sieci sprzedażowych, wybrała eLeader Mobile Visit jako mobilną aplikację dla przedstawicieli handlowych w terenie.

Przedstawiciele handlowi Indykpol wyposażeni zostali w urządzenia Samsung Galaxy S5 Neo pracujące na platformie Android. Wybrano więc rozwiązanie ustandaryzowane (alternatywą jest tu coraz częściej tryb BYOD - Bring Your Own Device).

Firma zapewnia, że oczekiwane usprawnienia i korzyści związane z automatyzacją procesów, eliminacją żmudnych i czasochłonnych działań manualnych oraz skuteczniejszym premiowaniem pracowników, wystąpiły od pierwszych dni od wdrożenia systemu, co ma duże znaczenie w warunkach funkcjonowania tak rozbudowanej struktury. - W Indykpolu wymagamy wiele od siebie, dlatego mamy prawo oczekiwać wiele od innych. eLeader wyróżnił się na tle konkurencji świetnym produktem i sprostał operacyjnie naszym wysokim standardom - komentuje Andrzej Krygier, z-ca dyrektora ds. informatyki w firmie Indykpol.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.