15.07.2020/13:48

Klienci źli na sklep internetowy Pandory. Nie realizuje zamówień, są kłopoty ze zwrotem pieniędzy

Na facebookowym profilu Pandory zdenerwowani klienci skarżą się na opóźnienia lub też brak realizacji zamówień. Zamówienia nie docierają, zwrot pieniędzy trwa wieczność, a firma tłumaczy się przed klientami "zmianą partnera zewnętrznego obsługującego zamówienia - podaje money.pl.

Kilkutygodniowe oczekiwanie na kupione produkty w sklepie internetowym Pandora sprawia, że klienci sklepu tracą cierpliwość. Czują się oszukani, bo w niektórych przypadkach zamówienia składali w maju. Firma nie reaguje na reklamacje, nie realizuje również zwrotu pieniędzy. 

Joanna Cywińska PR & Influencer Manager firmy Pandora tłumaczyła redakcji money.pl, że firma ma świadomość, że „klienci w Polsce doświadczają w ostatnich dniach opóźnień związanych ze zwrotami należności za odesłane zamówienia. 

- Opóźnienia dotyczą zamówień złożonych w maju i w czerwcu za pośrednictwem sklepu internetowego Pandory i zostały spowodowane zmianą globalnego zewnętrznego partnera obsługującego nasz sklep online oraz błędami w systemach obsługi zamówień. W tej chwili kontaktujemy się ze wszystkimi naszymi klientami, którzy czekają na odpowiedź i zapewniamy, że wszystkie płatności zwrotne zostaną przeprocesowane w ciągu najbliższych kilku dni. Szczerze przepraszamy naszych Klientów za zaistniałą sytuację i dziękujemy za okazaną cierpliwość. Podejmiemy wszelkie możliwe środki ostrożności, aby takie opóźnienia w przyszłości się nie powtórzyły – mówiła Joanna Cywińska.

Problemy z dostawą nie dotyczą sklepów stacjonarnych. Ekspedientka jednego z warszawskich salonów stwierdziła, ze sklep internetowy działa pewnie na nieco innych zasadach. W sklepach offline wybór jest nieco mniejszy, a placówki stacjonarne nie doświadczają problemów ze zwrotami czy dostawami.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.