19.03.2018/16:54

Krzysztof Radoszewski, General Manager Uber Eats w Polsce - gościem specjalnym 11 Kongresu Rynku FMCG 2018

Krzysztof Radoszewski, general manager Uber Eats w Polsce, będzie jednym z gości specjalnych nadchodzącego 11. Kongresu FMCG. W trakcie debaty opowie o szansach i wyzwaniach, jakie niesie ze sobą sharing economy, a także o planach Uber Eats na polskim rynku.

Krzysztof Radoszewski w Uberze pracuje od 2014 roku. Początkowo odpowiadał za działania marketingowe na polskim rynku oraz na poziomie Europy Środkowo-Wschodniej (9 państw, 24 miasta). Wcześniej zdobywał doświadczenie w branży fin-tech w Polsce i Wielkiej Brytanii (m. in. w platformie inwestycyjnej rplan) oraz jako Product & Marketing Manager dla Shoplo. Absolwent zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim.

Uber Eats korzysta z platformy cyfrowej i sieci współpracujących z nią dostawców, by w wygodny i intuicyjny sposób umożliwić zamówienie posiłku z wybranej restauracji w równie łatwy sposób, jak Uber pozwala na przemieszczenie się z punktu A do B. Aplikacja jest obecnie dostępna w ponad 200 miastach w więcej niż 30 krajach na całym świecie.

Krzysztof Radoszewski podzieli się swoimi uwagami i spostrzeżeniami w trakcie mini-debaty "Sharing economy wkracza do handlu. Czy zmieni oblicze tego sektora?", gdzie zasiądzie obok Zbigniewa Płuciennika z Szopi.pl.

KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W 11 KONGRESIE RYNKU FMCG 2018

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.