08.03.2020/10:14

Lidl zapłaci 3300 zł brutto studentom na stażu. Rekrutacja rozpoczęta

Lidl rozpoczął rekrutację do programu stażowego „The Lidl Way to Career”. Dyskonter poszukuje studentów, głównie do centrali firmy w Jankowicach, którzy mają już za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe. Lidl oferuje wynagrodzenie w wysokości 3300 zł brutto miesięcznie.

Program stażowy Lidla trwa 3 miesiące, zacznie się 1 lipca 2020 r., a skończy 30 września. Aplikacje można składać do 8 kwietnia br. 

– Jeśli trafisz do nas, przekonasz się, że w Lidlu stażystów traktujemy poważnie. Zapewnimy Ci płatną umowę stażową wraz z  wynagrodzeniem (3300 zł brutto miesięcznie), możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie i zdobywanie cennych doświadczeń. Dodatkowo, pod naszą opieką zrealizujesz swój własny, autorski projekt pod okiem starszego stażem mentora – podaje Lidl Polska na stronie rekrutacyjnej.

Wśród ofert stażowych Lidla znajdują się propozycje odbycia stażu m.in. w działach: controllingu, administracji zakupów, zarządzania akcjami tematycznymi, ekologistyki, podatków, prawnym, IT, zakupów. Na studentów czeka 20 ofert z centrali Lidla w Jankowicach i pojedyncze propozycje w działach administracji regionu z magazynów w Gliwicach, Legnicy, Pruszczu Gdańskim oraz Wyszkowie. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.