01.11.2017/17:28

McDonald’s otwiera pierwszą w Polsce restaurację z wystrojem No Deco [ZDJĘCIA]

Nowy lokal sieci McDonald’s powstał przy skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Bolesława Krzywoustego w Lęborku. Jest to pierwsza restauracja McDonald’s w Polsce z wystrojem No Deco, czyli stonowanym i pozbawionym dodatkowych elementów dekoracji. Placówka zostanie otwarta 3 listopada.

Kolorystyka wnętrza nowej restauracji McDonald’s utrzymana jest w spokojnych biało-szaro-zielonych barwach. Całość wystroju dopełniają meble zaprojektowane przez francuskiego architekta wnętrz Patricka Norguet. Na sali jadalnej znajduje się 105 miejsc siedzących, w tym 16 w strefie McCafé. Kolejne 120 znajduje się na zewnętrznym ogródku.

Restauracja oraz linia McDrive będą czynne w godzinach 6:00-24:00. W godzinach porannych w restauracji dostępne są produkty z oferty śniadaniowej bazujące na jajkach, produktach zbożowych i bekonie. W pozostałych godzinach obowiązuje popularna oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s.

Sprawną obsługę gości zapewni 80 pracowników, w tym 14 menadżerów. Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych oraz oferuje dostęp do bezprzewodowego internetu.

McDonald's Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie działa w Polsce 392 restauracji McDonald’s, które zatrudniają ponad 20 000 osób. 299 z nich to obiekty prowadzone przez 62 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.