31.05.2019/15:38

McDonald’s  uruchamia trzeci lokal w Zielonej Górze

W sobotę 1 czerwca 2019 w Zielonej Górze zostanie otwarta nowa restauracja McDonald’s. Lokal znajduje się przy Trasie Północnej, obok Centrum Rekreacyjno-Sportowego.

To trzeci lokal sieci w mieście. Znajduje się w nim 248 miejsc siedzących, w tym 172 w sali jadalnej, 64 na ogródku oraz 12 w McCafé. Obiekt jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Goście mają darmowy dostęp do Internetu. W nowym barze pracuje  70 osób, w tym 10 menadżerów. 

Na zewnątrz znajduje się duży parking z 38 stanowiskami przeznaczonymi dla samochodów osobowych i autokarów oraz miejsce na rowery.  Zmotoryzowani goście będą mogli również skorzystać z linii McDrive. Ponadto jest kącik dla dzieci.

W dniu otwarcia restauracji na gości czekają atrakcje dla dzieci oraz promocja w postaci darmowego napoju Coca-Cola dołączonego do wybranego zestawu.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.