29.04.2020/14:38

Netto otwiera kolejny sklep w koncepcie Netto 3.0

Sieć Netto uruchomiła 29 kwietnia, w miejscowości Palędzie w woj. wielkopolskim swój kolejny supermarket dyskontowy w koncepcie Netto 3.0.

Sklep Netto w Palędziu znajduje się przy ul. Malinowej 42 oferuje zakupy w nowoczesnych i przestronnych wnętrzach, przy dźwiękach nastrojowej muzyki. Bogaty asortyment uwzględnia szeroki wybór świeżych warzyw i owoców, a także produktów bezglutenowych, bezlaktozowych, bezcukrowych i zdrowych artykułów z certyfikatem BIO. W placówce znajduje się także  strefa To Go, w której znajdują się m.in. sałatki, świeże soki, przekąski oraz świeżo wypiekane pieczywo. To jednak nie wszystko. Mieszkańcy Palędzia będą mogli nabyć również jakościowe wyroby mięsne i piekarniczo-cukiernicze wprost od swoich ulubionych, lokalnych dostawców.

- Mimo panującej obecnie trudnej sytuacji, nie zwalniamy tempa, jeśli chodzi o rozwój naszej sieci. Przez cały czas kontynuujemy wszelkie możliwe działania, by wyjść naprzeciw potrzebom klientów i zapewnić im przyjemne oraz komfortowe zakupy, które, co ważne, są też jakościowe i tanie – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska.  

Firma Netto Polska ma ok. 400 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. Koncept Netto Polska zakłada bycie blisko swoich klientów. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje zdecydowaną większość produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • tołdi 29.04.2020

    Mieszkańcy Palędzia na pewno docenią fakt, że to najnowocześniejsza placówka sklepu Netto w Polsce, a szczególnie to, że będzie można tam nabyć artykuły bez(...) i z certyfikatem BIO, bo przecież każdy mieszkaniec wsi na to czeka. A degustacja kawioru, sojowego latte i belgijskich czekoladek była na otwarciu? Modernizacja placówek, w miastach które tego wymagają od lat, może przecież poczekać.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.