21.11.2018/14:03

Rafał Brzoska, prezes InPost: Jesteśmy przygotowani na świąteczny szczyt paczkowy

Firma logistyczna InPost szacuje, że świąteczny szczyt paczkowy zwiększy obsługiwane wolumeny o ponad 50 proc. - Przed nami Black Friday, czyli tradycyjne rozpoczęcie świątecznego szczytu paczkowego, choć w InPost rekordowe wolumeny notujemy już od początku tygodnia. W okresie świątecznym spodziewamy się nawet ponad 50 proc. wzrostu obsługiwanych wolumenów w porównaniu do roku ubiegłego – mówi Rafał Brzoska, prezes InPost.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Rafał 02.01.2019

    Tak jesteście przygotowani że jeszcze nie mam paczki z przed świąt nie osmieszaj się człowieku a ten formularz kontaktowy to jest dla cichociemnych kto tam pracuje :)

  • Wojciech S 24.11.2018

    Tak tak dobry bajer nie jest zły. Własnie jestem w trakcie zaginięcia paczki z paczkomatu. I NIKT NIC NIE WIE. Sporadyczne odklejenia etykiet, a nie można rozpoznać paczki po podaniu szczegółów co było na opakowaniu. Nie ufam tej firmie i ostrzegam wszystkich przed ich działaniem.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.