16.03.2017/15:12

SPAR sponsorem European Athletics U23 Championships w Bydgoszczy

SPAR, marka od lat związana ze wspieraniem mistrzostw w lekkiej atletyce w Europie, w ramach współpracy z European Athletics, po raz kolejny został sponsorem Europejskich Mistrzostw w Lekkiej Atletyce, tym razem dla zawodników do lat 23, które odbędą się w tym roku w Polsce – w dniach 13-16 lipca w Bydgoszczy, na stadionie Zawiszy.

Ostatnie Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce, które odbyły się w marcu br. w Belgradzie, dostarczyły wszystkim niezapomnianych sportowych emocji. Klasyfikację medalową Polacy zakończyli z 12 medalami, ustanawiając tym samym najlepszy wynik polskich lekkoatletów w historii i plasując się na pierwszym miejscu w klasyfikacji medalowej. Licząc na kolejną dawkę sportowych emocji i sukcesów naszych zawodników, swój udział w mistrzostwach zapowiedzieli już m.in. polscy medaliści Mistrzostw Świata U20: Ewa Swoboda (100 m), Klaudia Maruszewska (rzut oszczepem), Konrad Bukowiecki (pchnięcie kulą) i Oskar Stachnik (rzut dyskiem).

SPAR od ponad 1996 r. jest głównym sponsorem Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce. SPAR Polska również aktywnie wspiera sportowców, sponsorując m.in. dwukrotnego mistrza paraolimpijskiego z Rio de Janeiro w handbike’u – Rafała Wilka czy cykl biegów ulicznych w Rzeszowie, gdzie mieści się centrala firmy.

SPAR jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 44 krajach, na 4 kontynentach. Ponad 13 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 12 milionów klientów.

SPAR Polska obchodzi w tym roku 20-lecie istnienia w Polsce, jest obecny na polskim rynku od 1996 roku, a od 2010 roku należy do Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.