REKLAMAMLEKOVITA - Batoniki - Banner Główny (13.07.-22.07)

(fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Przy ulicy Sikorskiego w Sopocie znajduje się centrum handlowe, które od kilku lat, w przeważającej większości jest nieczynne. Na piętrze funkcjonuje kilka sklepów m.in. Rossmann oraz Pepco, jednak parter centrum jest wyłączony. Ma się to zmienić, bo niedługo pojawi się tam również Aldi – podaje serwis esopot.pl.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Jak czytamy w serwisie esopot.pl, po zamknięciu sklepu Alma w 2017 roku kolejnym najemcą centrum handlowego miała być sieć sklepów Leclerc, jednak nie doszło do podpisania umowy. Dziś niszczejące i opustoszałe centrum i duży plac parkingowy budzi wiele kontrowersji.

Starsi mieszkańcy pamiętają czasy, gdy mieścił się tutaj sopocki rynek. Niestety właścicielem obiektu nie jest miasto. Prywatny właściciel przez kilka lat nie podjął żadnych kroków w kierunku ponownego otwarcia sklepu. Ma się to jednak zmienić, bo pojawi się tam niemiecka sieć dyskontowa – Aldi.

„Wybierając nowe lokalizacje naszych sklepów, dbamy o to, aby powstawały one w najbardziej dogodnych dla naszych klientów lokalizacjach. Tak było również w przypadku powstającego sklepu w Sopocie. Jego otwarcie planowane jest jeszcze w tym roku. O wszelkich szczegółach z tym związanych będziemy informować w stosownych komunikatach” – powiedziała Agata Biernacka, kierownik działu komunikacji i PR Aldi Polska.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 10

 • 6
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony