REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020
Galeria Navigator w Mielcu

Galeria Navigator w Mielcu (CBRE)

Sieć E.Leclerc, właściciel Galerii Navigator w Mielcu planuje powiększenie galerii i dodanie do niej nowych funkcji. Dzięki zmianom centrum może zyskać ok. 4 000 mkw. dodatkowej przestrzeni, która pozwoli na ulokowanie w galerii kolejnych marek interesujących dla mieszkańców Mielca i okolic.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Obecnie Galeria Navigator obejmuje obszar 25 000 mkw., na których zlokalizowanych jest blisko 80 sklepów, punktów handlowych i usługowych, hipermarket E.Leclerc oraz kino Cinema 3D. To jedyne duże, nowoczesne i rodzinne centrum handlowe, które oferuje blisko 30 lokali z modą, obuwiem i galanterią skórzaną, a także drogerie, sklepy z elektroniką oraz siłownię. Jest zlokalizowane we wschodniej części miasta, przy skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej DW875 z ul. Powstańców Warszawy.

Centrum zostało uruchomione w 2016 roku i cały czas cieszy się dużą popularnością. Liczba klientów odwiedzających centrum systematycznie rośnie. Za zarządzanie i komercjalizację galerii od marca 2017 roku odpowiada firma doradcza CBRE. W ostatnim czasie z udziałem CBRE na terenie centrum otwarte zostały sklepy marek Carry, Lee Wrangler, Monnari, Tatuum, Deichmann i New Yorker. W ostatnim czasie swoją działalność rozpoczęła także Restauracja Szwejk oraz lokal z bielizną pod szyldem Triumph. Obecnie obiekt jest w pełni skomercjalizowany.

- Najemcy Galerii Navigator są zadowoleni z obrotów w swoich lokalach, deklarują także zapotrzebowanie na dodatkową powierzchnię handlową. Dlatego też część z dotychczasowych lokali zostanie powiększona tak, aby sprostać zapotrzebowaniu ze strony klientów Navigatora. Plany rozbudowy centrum o nowe funkcje oraz powiększenie dotychczasowych lokali doskonale wpisują się w potrzeby firm, jak i mieszkańców miasta i okolic. Dzięki zmianom, centrum handlowe zyska ok. 4 000 mkw. dodatkowej przestrzeni, dzięki której kolejne marki, ciekawe dla Mielczan i innych mieszkańców regionu, będą mogły zagościć w obiekcie – mówi Kacper Łycyniak z firmy CBRE, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie obiektem i jego komercjalizację.

Po rozbudowie, powierzchnia najmu Galerii Navigator będzie wynosiła ok. 29 000 tys. mkw., obiekt zyska nowych, komplementarnych względem dotychczasowej oferty, najemców. Liczba lokali, które zostaną powiększone nie została jeszcze finalnie potwierdzona z uwagi na toczące się rozmowy z kolejnymi najemcami. Na terenie obiektu, w odległości ok. 20 m od Galerii zlokalizowana została stacja paliw.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony