REKLAMAKORAL - SORBET - Baner Główny (kwiecień 2020)
Nowe biuro GK Specjał w Rzeszowie

Nowe biuro GK Specjał w Rzeszowie (fot. materiały prasowe)

Grupa Kapitałowa Specjał wybudowała nowy budynek, administracyjny wyposażony również w część magazynową. Jest to kolejna inwestycja firmy, która zwiększy możliwości logistyczne. Obiekt jest zlokalizowany przy ul. Ciepłowniczej 8 w Rzeszowie.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

- Nowy budynek dla firmy Specjał stanowi kolejny krok do wzrostu obrotów i budowania przewagi konkurencyjnej, czyli realizowania przyjętej strategii rozwoju – tłumaczą przedstawiciele grupy.

Obiekt dysponuje powierzchnią ponad 2 tys. mkw. Część biurową stanowi 1071 mkw., z kolei magazyn 904 mkw. Na część administracyjno-socjalną przeznaczono 100 mkw.

Jak podkreśla Specjał w komunikacie, grupa „konsekwentnie realizuje strategię rozwoju zorientowaną na wzrost obrotów i zwiększenie sprzedaży”.

- Już w zeszłym roku firma zintensyfikowała swoje działania na rynku poprzez otwarcia nowych oddziałów, czy zmianę lokalizacji. Wszystkie te elementy mają na celu wzmocnienie potencjału firmy oraz jej pozycji na rynku – napisano.

Przypomnijmy, że - według danych z końca listopada ub.r. - sieci franczyzowe GK Specjał, takie jak Nasz Sklep, Livio, czy Rabat Detal, mają już ponad 8700 sklepów.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony