REKLAMAMLEKOVITA - Wypasione 2020 - Baner Główny (01-10.06.2020)

(fot. Kaufland Polska)

Sieć Kaufland podjęła decyzję o skróceniu terminu płatności dla większości polskich dostawców. Operator chce w ten sposób pomóc swoim partnerom handlowym w zachowaniu płynności finansowej.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Wprowadzony przez Kaufland skrócony termin płatności wejdzie w życie 1 kwietnia i będzie obowiązywał przez miesiąc. Firma nie wyklucza, że decyzja zostanie przedłużona.

Z nowej możliwości skorzysta znaczna większość polskich dostawców – małych i średnich przedsiębiorstw dostarczających towar do sklepów Kaufland. Skrócony termin płatności ma im pomóc utrzymać płynność finansową.

– Wielu uczestników rynku, zwłaszcza mniejszych przedsiębiorstw, już teraz może odczuwać negatywny wpływ epidemii koronawirusa na swoją bieżącą działalność. Mamy świadomość, że za każdym oferowanym przez naszą sieć produktem stoją sprawdzeni partnerzy. Obecna sytuacja wymaga od nas szczególnie ścisłej i opartej na zaufaniu współpracy, dlatego jesteśmy wdzięczni naszym dostawcom, z którymi wspólnymi siłami robimy wszystko, aby zagwarantować klientom dostęp do potrzebnych artykułów – komentuje Susann Pannicke, członek zarządu Kaufland Polska.

Sieć Kaufland liczy w Polsce obecnie 220 marketów, a asortyment sklepu obejmuje średnio 17 tys. produktów.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (4)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Dostawca 4 2 miesiące temuocena: 100% 

  Mydlenie oczu...coś o tym wiem...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~1 kwietnia 3 2 miesiące temuocena: 100% 

  Prima aprilis ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Producent 2 2 miesiące temuocena: 67% 

  Brawo dla Kauflanda. Niestety pojawiły się też nieuzasadnione oczekiwania, jakieś cegiełki, itp. Trochę to pachnie cwaniactwem i naciąganiem. W tych czasach wielu się przekona na kogo stawiać a kogo eliminować w dłuższej perspektywie. Jeszcze raz szacunek dla Kauflanda!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~? 1 2 miesiące temuocena: 67% 

  z 120 na 90 i z 90 na 60?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony