REKLAMAHELIO - MASY - BANER GŁÓWNY (24.02 - 01.03.2020)

Sieć Kaufland wprowadziła do swoich sklepów - na razie w Niemczech - asortyment pod nową marką własną o nazwie K-Favourites. Oferta w ramach tego brandu obejmuje ok. 160 indeksów, a pod względem cenowym plasuje się między "standardowym" private label a markami własnymi premium.

REKLAMA
K-Favourites to najnowsza marka własna rozwijana przez sieć Kaufland

K-Favourites to najnowsza marka własna rozwijana przez sieć Kaufland (fot. Kaufland)

Kaufland tradycyjnie już wprowadza nowe marki najpierw na rodziny rynek, a potem do innych krajów. Można zatem się spodziewać, że wkrótce K-Favourites pojawi się również w sklepach w Polsce. Podobną drogą podążały już takie marki własne sieci jak K-Bio, K-free, czy K-to go.

- Opracowując markę K-Favourites, przywiązywaliśmy dużą wagę do innowacyjnego, wysokiej jakości wzornictwa i jasnego przekazywania wartości dodanej bezpośrednio na opakowaniu - komentuje Stefan Hüttemeister, dyrektor ds. zarządzania markami w Kauflandzie, cytowany przez "Lebensmittel Praxis".

Jak dodaje, marki własne w handlu już dawno przestały być przeróbkami produktów tzw. A-brandów. - Z najlepszymi produktami K-Favourites podążamy własną ścieżką, pewni siebie - tłumaczy Hüttemeister.

W asortymencie K-Favourites dostępne są m.in. szwajcarski ser Gruyere, świeże wiejskie mleko z certyfikatami, nugaty z orzechami laskowymi z Piemontu, chipsy o smaku słodkie chili, czy ser Halloumi z bazylią.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony