15.04.2020/13:18

200 sklepów sieci Lidl będzie nadal działało przez całą dobę

Firma Lidl Polska podjęła decyzję, że pomimo tego iż święta wielkanocne już za nami 200 sklepów sieci będzie działać w reżimie całodobowym. Przedstawiciele dystrybutora podkreślają, że ma to na celu troskę o „komfort i bezpieczeństwo klientów”.

Jednocześnie ponad 520 placówek handlowych Lidla w Polsce będzie funkcjonowała w godzinach od 6 do 24. Do dyspozycji klientów pozostaje także sklepu internetowy Lidl-sklep.pl.

Firma podkreśla, że „społeczną misją Lidl Polska jest obecnie zapewnienie żywności Polakom. Jako społecznie odpowiedzialna firma przyjęliśmy sobie za cel nieprzerwany dostęp do sklepów naszej sieci oraz tym samym produktów spożywczych. Wprowadziliśmy procedury, które mają na celu zabezpieczyć pracę naszych centrów dystrybucyjnych oraz sklepów. Dzięki bliskiej współpracy z dostawcami sklepy Lidl Polska mogą być zatowarowywane na bieżąco.

Ponadto za pośrednictwem swojej strony internetowej sieć Lidl zachęca klientów do pomocy sąsiedzkiej w najbliższej okolicy – przede wszystkim seniorom powyżej 65 roku życia. Firma zaprojektowała specjalny plakat w formacie A4 „Sąsiedzie, potrzebujesz pomocy?”, który każdy klient chcący pomóc może wydrukować, uzupełnić dane i wywiesić w miejscu zamieszkania. W ten sposób osoby potrzebujące wsparcia mogą skontaktować się z tymi gotowymi do pomocy.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Mat 15.04.2020

    To z troską nie ma nic wspólnego tylko za tym się kryje chęć zysku mimo ograniczeń ilości ludzie na sklepie. Zniknie to, to godziny otwarć od razu wrócą do normy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.