26.07.2018/12:27

Biedronka stawia na prestiżowe lokalizacje. Nowy sklep ruszył w Koneserze

W czwartek rano otwarty został kolejny sklep Biedronka w Warszawie. Najnowsza placówka dyskontowej sieci zlokalizowana jest przy placu Konesera 9, w Centrum Praskim Koneser – wielofunkcyjnym kompleksie, powstałym na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek.

Sklep Biedronka w Koneserze znajduje się na parterze budynku O – Laboratorium, położonego od strony ulicy Białostockiej. Placówka została zaprojektowana według nowoczesnych standardów obowiązujących dla sieci Biedronka i oferuje klientom salę sprzedaży o powierzchni 340 mkw. Klienci mogą korzystać z obszernego parkingu podziemnego.

– Cieszymy się, że mogliśmy otworzyć sklep w tak prestiżowej lokalizacji, w sercu warszawskiej Pragi. Nasza placówka doskonale wpisuje się w klimat i architekturę Centrum Praskiego Koneser, inwestycji, która podobnie jak Biedronka stawia na nowoczesność, nie zapominając o tradycji – komentuje Dariusz Blaut, starszy menedżer ds. sprzedaży, odpowiedzialny za Biedronkę w Koneserze.

Z okazji otwarcia Biedronki w Koneserze przygotowano specjalną ofertę produktów w atrakcyjnych cenach, która obowiązuje przez siedem dni od daty otwarcia lub do wyczerpania zapasów i została zaprezentowana w specjalnym folderze. Dodatkowo w dniu otwarcia klienci mogą wziąć udział w degustacji produktów. Dla najmłodszych przygotowano także animacje oraz gry i zabawy. Muzykę w dniu otwarcia puszczał DJ.

Nowy sklep Biedronka na warszawskiej Pradze-Północ będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 7 do 22, a w handlowe niedziele od 8 do 21.

Inwestycja Centrum Praskie Koneser jest realizowana przez Grupę Liebrecht & wooD oraz BBI Development S.A. w kwartale ulic Ząbkowskiej, Markowskiej, Białostockiej i Nieporęckiej w Warszawie. Zakłada rewitalizację oraz nadanie nowych funkcji obiektom wchodzącym w skład dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek.

Koneser jest pierwszym w Polsce "wielofunkcyjnym centrum lifestylowym". Działają już tutaj Campus Warsaw, inicjatywa Google dedykowana start-upom, pierwsze na świecie Muzeum Polskiej Wódki, restauracje i bary oraz biura. W Koneserze znajdzie się hotel Moxy Warsaw Praga (marka Marriott International), Centrum Medyczne Damiana, liczne punkty handlowe, usługowe i gastronomiczne, powierzchnie konferencyjno-wystawiennicze oraz otwarty plac Konesera, przeznaczony w szczególności na wydarzenia kulturalne, pokazy, jarmarki i pikniki.

Dodaj komentarz

3 komentarze

 • RudaPruszków 14.10.2018

  Super sklep dla sąsiadów

 • Staryklasyk 18.08.2018

  Fajnie że w Koneserze będzie praktycznie wszystko i to dostępne również dla wszystkich. Często takie kwartały są zamknięte dla ludzi mieszkających w okolicy. Cieszę się bo dzięki takim kwartałom Praga staje się jeszcze bardziej ciekawym miejscem. Koneser łączy tak wiele ról bo i handel z usługami, mieszkania i hotel, a nawet muzeum i sklepy. Strasznie się ciesze bo jako mieszkaniec Ząbkowskiej zyskuje nowe możliwości w wielu dziedzinach,\

 • dyzio 27.07.2018

  Drogi Redaktorze, Biedronka NIE JEST DYSKONTEM, proszę nie uprawiać reklamy wprowadzającej w błąd, obecnie w Polsce nie ma dyskontów!!!
  Dyskont (ang. discount – obniżka ceny, rabat) – sklep sprzedający towar w OGRANICZONYM asortymencie i w OBNIŻONYCH cenach.....pozdrawiam

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.