26.07.2018/12:27

Biedronka stawia na prestiżowe lokalizacje. Nowy sklep ruszył w Koneserze

W czwartek rano otwarty został kolejny sklep Biedronka w Warszawie. Najnowsza placówka dyskontowej sieci zlokalizowana jest przy placu Konesera 9, w Centrum Praskim Koneser – wielofunkcyjnym kompleksie, powstałym na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • RudaPruszków 14.10.2018

  Super sklep dla sąsiadów

 • Staryklasyk 18.08.2018

  Fajnie że w Koneserze będzie praktycznie wszystko i to dostępne również dla wszystkich. Często takie kwartały są zamknięte dla ludzi mieszkających w okolicy. Cieszę się bo dzięki takim kwartałom Praga staje się jeszcze bardziej ciekawym miejscem. Koneser łączy tak wiele ról bo i handel z usługami, mieszkania i hotel, a nawet muzeum i sklepy. Strasznie się ciesze bo jako mieszkaniec Ząbkowskiej zyskuje nowe możliwości w wielu dziedzinach,\

 • dyzio 27.07.2018

  Drogi Redaktorze, Biedronka NIE JEST DYSKONTEM, proszę nie uprawiać reklamy wprowadzającej w błąd, obecnie w Polsce nie ma dyskontów!!!
  Dyskont (ang. discount – obniżka ceny, rabat) – sklep sprzedający towar w OGRANICZONYM asortymencie i w OBNIŻONYCH cenach.....pozdrawiam

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.