19.03.2020/16:57

Firma Real tworzy spółkę Owolovo i wchodzi w kategorię musów owocowych

Specjalizująca się w przetwórstwie warzyw i owoców firma Real z Siedlec, utworzyła spółkę Owolovo, która zajmie się wprowadzeniem na polski rynek nowych produktów w kategorii musów owocowych i niedalekiej przyszłości musów z dodatkiem warzyw.

Od 1 marca br. spółka Owolovo podpisuje umowy z dystrybutorami i sieciami handlowymi rozpoczynające współpracę. W styczniu i lutym były prowadzone pierwsze testy sprzedaży w wybranych punktach detalicznych na terenie wschodniej Polski, min. w sieci Topaz z Sokołowa Podlaskiego, które – jak podkreśla firmy - wypadły bardzo obiecująco.

Firma Real S.A. powstała w roku. Obecnie spółka prowadzi swą działalność w pięciu oddziałach, gdzie produkowane są mrożonki i koncentraty owocowe, a także magazynowane są produkty gotowe.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • Mini 26.09.2020

    Cena i wielkość musu - na plus :) na reszcie musu większe niż 80-90-100g. :))

  • brach 31.03.2020

    Ciekawe jak im pójdzie na rynku, bo podobnych produktów na rynku jest sporo. Dobrze, że to nie jest kolejna firma z zachodu, tylko Polski producent, z polskich owoców. Trzymam kciuki.

  • Rabin 19.03.2020

    Od kiedy pierwszy raz spróbowałem musów OWOLOVO jestem ich stałym konsumentem. Duże 200g opakowanie pierwsze takie na rynku, sprawia że nareszcie moje potrzeby są zaspokojone, a smak przypomina mi dzieciństwo jak babcia tarła mi jabłka na tarce. Ja i moja rodzina jesteśmy zachwyceni jakością i ceną. GORĄCO POLECAM!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.