13.11.2018/09:47

Grupa Chorten podbija centrum Polski. Sieć ma już 130 sklepów w Łódzkiem.

Od ponad dwóch lat Grupa Chorten rozwija się na terenie województwa łódzkiego, w tym czasie dołączyło do niej 130 polskich detalistów. Podczas specjalnej gali najlepiej współpracujące sklepy nagrodzono tytułem „Solidny Partner 2018”.

Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten to już dokładnie 1433 placówki handlowe w 9 województwach. Od 2016 roku pod spółką Grupa Chorten Radom rozwija się współpraca z detalistami w woj. łódzkim, w regionie tym tylko w 2018 roku podpisano blisko 30 umów partnerskich.

W związku z tak intensywną ekspansją zorganizowano I spotkanie partnerów Grupy Chorten centralnej Polski, które było okazją do integracji środowiska polskich kupców. Była to także możliwość prezentacji detalistom oferty czołowych producentów i dystrybutorów współpracujących z Chortenem, takich jak m.in.: Piątnica, Mlekovita, Unilever, Kompania Piwowarska, Danone czy Ren.

Podczas uroczystej gali, w której uczestniczyło 150 gości, po raz pierwszy w województwie łódzkim wręczono także statuetki „Solidny Partner 2018” .

– To wyróżnienie przyznawane za dotychczasową współpracę tym partnerom, którzy wyróżniają się rzetelnością i skalą zamówień. Bardzo się cieszymy, że jako firmie wywodzącej się z Podlasia, tak szybko udało nam się uzyskać zaufanie właścicieli sklepów także w tej części Polski – tłumaczy Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten, która wręczała statuetki.

Nagrodzeni zostali właściciele pięciu sklepów. To Maria i Sebastian Michalak – sklep Sosenka; Iwona Wilanek – sklep Piwnica; Dariusz Jastrzębski i Małgorzata Gajda – Alkohole Plus s.c.; Marcin i Paweł Domrzał – Sklep Spożywczo-Przemysłowy s.c. Krzyżanów oraz Małgorzata Pyłka – Sklep Spożywczo-Przemysłowy Kamil.

– Zależy nam na tym, by tego typu spotkania i nagrody umacniały grupę, pokazywały naszym partnerom, że to oni tworzą wspólnie z innymi sklepami efekt skali, a dzięki temu razem budujemy przyszłość polskiego handlu – podkreśla Radosław Kwiatkowski, dyrektor regionu łódzkiego Grupy Chorten.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • fu 13.11.2018

    "ma 130 sklepów" czy "współpracuje ze 130 sklepami"? przeciez te sklepy nie są prowadzone przez tą spółkę, czy Wy w tej redakcji przeklepujecie informacje prasowe z firm bez ich weryfikacji?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.