13.04.2017/12:21

Jarosław Pinkas pełnomocnikiem rządu ds. bezpieczeństwa żywności

W imieniu premier RP Beaty Szydło minister rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztof Jurgiel wręczył sekretarzowi stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Jarosławowi Pinkasowi akt powołania na stanowisko Pełnomocnika Rządu do spraw organizacji struktur administracji publicznej właściwych w zakresie bezpieczeństwa żywności.

Premier Beata Szydło powołała wczoraj, z dniem 13 kwietnia br., Jarosława Pinkasa na stanowisko sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

3 komentarze

  • dytog 28.04.2017

    tsk pora najwyższa róbcie tę jedną instytucję kontrolną bo jest ich za dużo jak zrobicie to plusy dla PIS

  • ralf 28.04.2017

    degusti zadałeś sobie chociaż trochę trudu by poczytać czym zajmują się pozostałe inspekcje w odróżnieniu od sanepidu...? może jakbyś ten trud podjął przed napisaniem tego komentarza to byś nie płodził takich dyrdymałów jak dublowanie kontroli itp.

  • degusti 14.04.2017

    paranoja pan pinkas nie zrobi żadnej reformy inspekcji dublujących kontrole zwykłe cwaniactwo resortu zdrowia bo ograli ministra jurgiela ten pan nic nie zrobi bo ich celem jest nic nie zrobienie dalej sanepidy pana radziwilła i rapera będa codziennie nas gnębić a zaraz za nimi inne 6 inspekcji kontrolują to samo ale stołeczki są podatnicy zapłacą ściema dostanie koleś kasę za niby reformę a konkluzja będzie taka że tego nie da się zrobić

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.