14.10.2016/14:22

Lidl ma 1 000 000 fanów na Facebooku

W październiku br. liczba fanów na oficjalnym fanpage’u Lidl Polska przekroczyła 1 000 000. Tym samym firma pozostaje numerem 1 na Facebooku w kategorii supermarketów. Przez 4 lata Lidl Polska zbudowała bardzo aktywną i największą społeczność wśród sieci handlowych w kraju.

Od początku istnienia fanpage’a, marka wyznacza standardy dialogu z konsumentami i budowania relacji z liderami opinii. Firma stara się nie tylko promować asortyment, ale również edukować kulinarnie, inspirować przepisami oraz dzielić się kucharskimi sekretami mistrzów.

Fani Lidla mieli do tej pory możliwość m.in. czatowania z szefami kuchni Lidla, a tym razem, firma przygotowała dla swojej społeczności coś zupełnie nowego. Już 14 października sieć zaprasza wszystkich na wspólne gotowanie z Karolem Okrasą, Pawłem Małeckim, Kingą Paruzel ­– finalistką programu „MasterChef” oraz Darkiem Gutkowskim – twórcą kanału YouTube DGshowtv. Za pośrednictwem livestreamingu każdy będzie mógł uczestniczyć w wydarzeniu, obserwując kucharzy, którzy na bieżąco będą odpowiadać widzom na ich kulinarne sugestie. Fani będą mogli napisać w komentarzu pod transmisją, jakiego składnika powinni użyć kucharze. Najciekawsze i najbardziej kreatywne propozycje zostaną nagrodzone. W ten sposób dania będą niepowtarzalne, a fani będą mieli realny wpływ na to, co powstaje w kuchni Lidla.

- Zaangażowanie internautów i ich reakcje na tworzone na Facebooku treści stanowią dla nas źródło inspiracji. Cieszymy się, że tak liczna grupa konsumentów nie tylko nas obserwuje, ale również uczestniczy w dyskusji i dzieli się wrażeniami – podkreśla Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Obecnie w wielu krajach Europy działa około 10 000 sklepów tej marki, a w Polsce jest ich prawie 600.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • coco 14.10.2016

    co za gówno wszędzie w tej Polsce !!

  • asfalt 14.10.2016

    Oczywiście domena Illuminati , bo chyba nie w Polsce ani Rosji !!
    Nie nakręcać się szwaby !!!!!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.