06.04.2021/10:43

Marta Florczak przechodzi z sieci Auchan do zarządu Lidl Polska

Zarząd Lidl Polska uległ poszerzeniu. W kwietniu dołączyła w jego skład Marta Florczak, która w randze członka zarządu odpowiadać będzie za pion personalny.

Florczak ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi – zajmowała takie stanowiska jak: dyrektor zasobów ludzkich w Centrum Naukowo - Badawczym w Wiedniu, dyrektor zasobów ludzkich w Lafarge Cement we Francji, dyrektor ds. organizacji i zarządzania zasobami ludzkimi w Lafarge w Polsce oraz vice-president Cement ds sprzedaży B2B/B2C.

Ostatnio - od czerwca 2020 r. - Marta Florczak była dyrektorem ds. zasobów ludzkich w Auchan Retail Polska.

Menedżerka jest absolwentką Strategic Human Resources Management na Open Business School London.  Uzyskała Diploma in Organisational Leadership at Said Business School Oxford University oraz ukończyła Advanced Management Program IESE Business School in Barcelona.

Prywatnie Florczak to szczęśliwa mama 14-letniego syna oraz pasjonatka pływania oraz tenisa. Jako jeden ze swoich sukcesów uznaje przebiegnięcie maratonu w Wiedniu.

Sieć Lidl zatrudnia w Polsce ok. 24 tys. pracowników.

Dodaj komentarz

8 komentarzy

 • Robert 10.04.2021

  I się nie dziwię że odeszła. Ludzie bardziej ambitni i z pomysłami odchodzą.Mam przykład u siebie hipermarketem zarządza osoba która nie ma zielonego pojęcia o niczym.Nie liczą się pracownicy czy klienci tylko zysk dla matki. Na podwyżki nie mają bo problemy,a na premie dla kadry kierowniczej mają.

 • Inco 09.04.2021

  Lepszy niemiec niż francuz?

 • Franz 07.04.2021

  Personalne to wymysl amerykanskiej kultury firm . Jestem przekonany ,ze bez HR kazda firma poradzi sobie lepiej . Komu sa potrzebne : tabelki , oceny , szkolenia ktore do niczego nie prowadza , rozmowy o niczym . HR to starozytnosc !

 • Niesmak 06.04.2021

  Nawet zdjęcia nie zmieniła .., to samo było przy informacji z Auchan. Mało uczciwe z jej strony. Ogólnie to chyba kiepsko tak zmieniać firmę na konkurencję bez żenady nawet, niesmak.

 • MF 06.04.2021

  I tym sposobem Lidl zna już wszystkie plany Auchan.
  Na przyszłość przed takimi zdradami radzę zabezpieczać się prawnie.

 • totalnie zmęczony ale nadal myślący 06.04.2021

  No bardzo ciekawy transfer...a miała uzdrowić Auchan i być lekiem na cale zło.

 • D. 06.04.2021

  Nawet roku nie wytrzymała :D

 • Radek D. 06.04.2021

  Nie dziwię się, że miała dosyć firmy z ptaszkiem, o przepraszam.... rudzikiem

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także