16.03.2020/09:50

Rossmann przekłada wielką akcję promocyjną i apeluje #zostanwdomu

Sieć drogeryjna Rossmann poinformowała swoich klientów przez media społecznościowe, że przekłada promocję na kosmetyki do makijażu zaplanowaną na pierwszy dzień wiosny 21 marca. Chodzi o bezpieczeństwo klientów i personelu sklepów. W związku z pandemią koronawirusa Rossmann również apeluje – jeśli możesz #zostanwdomu.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • megi 25.03.2020

  Tak duża firma, która wydaje się dbać o pracownika i której polityką jest system motywacyjny w dobie kryzysu nie spisuje się. Jak można lekceważyć zdrowie swoich pracowników i ich rodzin, poza płynem do dezynfekcji, który jest już w każdym sklepie do dyspozycji pracowników, a nawet klientów nie ma nic więcej. Rękawiczki, pleksy przy kasach, a może zmiana systemu pracy ...HALO!!!! Gdzie troska o ludzi, którzy na codzień dbają o wizerunek firmy, to skandal, wstyd...

 • Kasiula 23.03.2020

  Jestem pracownicą Drogerii i bardzo się boję ale co zrobić gdy pieniędzy brakuje w portfelu? Co zrobić ..........:(

 • 123 17.03.2020

  Zgadzam sie . Ograniczyć pracę tam gdzie można. Wyznaczyć dyżury. Kazdy jest człowiekiem i ma takie same prawa, wszyscy jesteśmy narażeni. Nie jeden bardziej drugi mniej. Choć wiem że gospodarka ucierpi na tym. Aby wszystko się dobrze skończylo

 • Lukasz 17.03.2020

  Sklepy powinny być zamknięte lub otwarte Max 7 GODZIN bo to personel sklepu jak i ochrona sklepu są narażeni na chorobę i ich rodziny dla niektórych liczy się zarobek firmy.

 • Micki 16.03.2020

  Zamknąć sklepy Rossmann,można kupować online,narażacie zdrowie pracowników i ich bliskich. Zawsze będą się "szwendać i zwiedzać półki"jak będzie otwarte,mamy ograniczyć kontakty,to nie są sklepy pierwszej potrzeby.Skrócenie godzin ?Obawiam się ,że wtedy przyjdzie więcej osób w krótszym czasie.Część pracowników boi się ,ale głośno tego nie mówią!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.