REKLAMAMLEKOVITA - Wypasione 2020 - Baner Główny (01-10.06.2020)
Bagpol powołał franczyzową sieć Bonus, która skupia 77 sklepów

Bagpol powołał franczyzową sieć Bonus, która skupia 77 sklepów

Ponad 120 producentów i dostawców oraz prawie 1500 klientów wzięło udział w targach handlowych zorganizowanych w Warszawie przez hurtownię Bagpol Dystrybucja.
REKLAMANutrend - ISODRINX - belka w artykułach (28.05 - 02.06.2020)

Chociaż Bagpol handluje blisko 10 000 produktów z różnych kategorii, to za ponad połowę obrotów wciąż odpowiadają wyroby nabiałowe, firma ma ich w ofercie blisko 3500. Nie dziwi więc, że na warszawskich targach producenci nabiału stanowili prawie jedną trzecią wystawców. Bagpol, który powstał w 1997 roku, długo był niewielką hurtownią nabiałową. Ale to się zmieniło. Kilka lat temu dodał do asortymentu wędliny, napoje i produkty suche, zainwestował w nowe magazyny w stolicy przy ul. Modularnej. – Staliśmy się dużym dostawcą produktów FMCG na terenie Mazowsza, zachowując jednocześnie profil hurtowni nabiałowej. Nasz drugi magazyn działa w Grójcu, gdzie oferujemy nawet owoce i warzywa. Klientów przybywa i jest ich już 2500. Obsługujemy już nie tylko pojedynczych detalistów, ale również niemal wszystkie lokalne sieci na Mazowszu – opowiada Maciej Harasimowicz, dyrektor handlowy Bagpolu, którego roczne obroty sięgają 160 mln zł. Przed czterema laty właściciel Bagpolu, Adam Goździcki, powołał do życia sieć Bonus, skupiającą obecnie 77 sklepów. Ta miękka franczyza zapewnia na tyle korzystne warunki handlowe, że prawie 70 proc. znajdujących się na półkach produktów pochodzi z Bagpolu albo jest dostarczanych przez wskazanych przez niego dystrybutorów.

(WN)

Wiadomości Handlowe, Nr 6 - 7  (145), Czerwiec - Lipiec 2015

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony