REKLAMAKORAL - Baner Główny - Rożek Duo (19-24.05.2019)
Stoisko Mlekpolu w Dubaju

Stoisko Mlekpolu w Dubaju (materiały prasowe)

Targi Gulfood to jedna z największych i najważniejszych imprez branży spożywczej na świecie. W wydarzeniu uczestniczy 5000 wystawców ze 120 krajów. Już po raz trzeci pojawiła się tam firma Mlekpol z Grajewa.

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2019)

– Ubiegły rok zakończyliśmy najwyższą w historii spółdzielni wartością eksportu. Ilości naszych wyrobów oraz sprzedaż konsekwentnie rosną stąd oczywista jest nasza obecność na tak ważnym światowym wydarzeniu branży spożywczej jakim są targi Gulfood 2019 w Dubaju – mówi Małgorzata Cebelińska, dyrektor handlu w SM Mlekpol.

Podkreśla, że marki Mlekpolu są obecne na 6 kontynentach i rozpoznawane przez konsumentów w takich krajach jak Chiny, Korea, Singapur, Indonezja, Filipiny, Libia czy Maroko. Na stoisku w Dubaju zwiedzający mogą spróbować różnych produktów, które powstają na bazie polskiego mleka i, jak podkreśla Cebelińska, słyną z najwyższej jakości, co konsumenci sami podkreślają.

– Obserwujemy zainteresowanie serami- na czele z mozzarellą i serkami do smarowania, produktami proszkowymi, masłem, mlekiem i śmietankami Łaciate, ale również produktami i markami tworzonymi specjalnie pod specyficzne potrzeby i wymagania zagranicznych rynków – mówi Małgorzata Cebelińska

To 24 edycja targów w Dubaju. Organizator spodziewa się frekwencji przekraczającej 100 000 osób. Gulfood 2019 odbywa się terminie od 17 do 21 lutego.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony