19.01.2017/14:27

E.Leclerc rozwija markę €.C.O.+. W planach m.in. nowe opakowania

Sieć E.Leclerc ruszyła z promocją produktów pod marką własną €.C.O.+. W ramach tej marki można kupić w sklepach sieci ponad 600 artykułów w niskich cenach. W samym 2016 r. E.Leclerc poszerzył gamę produktów €.C.O.+ o 25 nowych produktów. Były to głównie wyroby spożywcze.

W 2016 r. sieć E.Leclerc rozwijała istniejące kategorie, zaś w 2017 firma planuje rozbudować kategorię słonych przekąsek i artykułów dla zwierząt. W tym roku operator rozpocznie także proces odświeżania opakowań produktów €.C.O.+. Produkty otrzymają nową szatę graficzną, co ma zwiększyć zainteresowanie wśród klientów.

Kilka dni temu sklepy E.Leclerc wystartowały z nową ofertą produktów ze znakiem €.C.O.+. Hasłem marki jest: "€konomia Codziennych Oszczędności". Jak zapewniają przedstawiciele sieci “jest to nie tylko, tak poszukiwany przez klienta, kompromis między jakością i ceną, ale przede wszystkim świetna okazja zakupowa dla każdego gospodarstwa domowego, bez względu na jego rozmiar.

Operator wydał specjalny katalog z produktami €.C.O.+ Klienci sieci E.Leclerc znajdą tam przede wszystkim podstawowe produkty spożywcze, w tym produkty zbożowe i sypkie, przetwory rybne, mięsne i warzywne, a także przekąski. To nie wszystko. W ofercie promocyjnej marki €.C.O.+ znalazły się również napoje, syropy owocowe, dania gotowe, nabiał, warzywa, a także chemia gospodarcza i kosmetyki oraz karma dla zwierząt.

Stowarzyszenie E.Leclerc to najdłużej działająca w Polsce, bo aż od 1995 roku, Grupa niezależnych przedsiębiorców, którzy w sposób autonomiczny zarządzają własnymi firmami, współpracują z regionalnymi producentami dopasowując swoją ofertę do lokalnych warunków.  Obecnie E.Leclerc zatrudnia ponad 4800 pracowników w 44 sklepach znajdujących się w 40 miastach na terenie 16 województw. W roku 2015 sieć E.Leclerc osiągnęła obroty w wysokości 2,727 mld zł.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.