21.05.2020/08:46

Lepsze zakupy to bezpieczne zakupy

Detaliści ciężko pracują nad utrzymaniem pełnego funkcjonowania sklepów. Ochrona zdrowia i bezpieczeństwo pracowników oraz kupujących to dwa główne priorytety w handlu obecnych czasach.

Aby pomóc detalistom oraz wesprzeć swoich klientów, firma HL Display opracowała rozwiązania, które koncentrują się głównie na wsparciu sprzedawców detalicznych pod kątem obsługi klientów oraz zapewnieniu bezpieczeństwa i wygody kupujących. Zakres oferowanego asortymentu stale się powiększa, a w zależności od potrzeb firma jest w stanie dopasować go do indywidualnych oczekiwań klientów.

Jeżeli w jakiś sposób możemy przyczynić się do poprawy warunków funkcjonowania w Twoim sklepie, a tym samym do polepszenia samopoczucia pracowników oraz klientów, skontaktuj się z nami – dodaje Rafał Lewandowski, Commercial Director w HL Display Polska.

Osłony przykasowe i przegrody podłogowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wynikającym z konieczności zwiększenia bezpieczeństwa firma HL Display wprowadziła do swojej oferty przegrody podłogowe oraz osłony plexi, które są montowane w punktach kasowych. Pierwsze montaże odbyły się już w marcu, między innymi w sklepach sieci Biedronka oraz Tesco. Osłony przykasowe stanowią mechaniczną barierę pomiędzy obsługą sklepu a kupującymi. Przegrody, w zależności od miejsca montażu, zwiększają bezpieczeństwo pomiędzy kasjerami lub pomiędzy kupującymi przy kasach samoobsługowych. Wykonane są z przeźroczystego i elastycznego tworzywa. Osłony dodatkowo posiadają regulowany kąt nachylenia ścian bocznych oraz szeroki zakres opcji montażu do wyboru. Są to proste, ale skuteczne rozwiązania, które można w pełni dostosować do własnych potrzeb.

Przyłbice ochronne

Przyłbice ochronne HL Display to plastikowe osłonki zmniejszające ryzyko związane z zakażeniami przenoszonymi drogą kropelkową, np. podczas kaszlu czy kichania. Ponadto stanowią mechaniczną barierę zabezpieczającą przez mimowolnym, bezwarunkowym odruchem dotykania twarzy. Badania wykazują, że ludzie dotykają swoich twarzy średnio 23 razy na godzinę, co jest dość niebezpieczne w czasach pandemii COVID‑19. Oczy, nos i usta to zasadniczo miejsca, przez które wirus może dostać się do organizmu. Dotknięcie nieumytą ręką któregokolwiek z tych miejsc na twarzy, stwarza ryzyko zarażenia. Wychodząc naprzeciw obecnym potrzebom firma zaprojektowała osłonki na twarz, które pomogą ochronić newralgiczne miejsca, zapewniając bezpieczną i komfortową pracę. W swojej ofercie posiada dwa rodzaje przyłbic: w wersji standard oraz w wersji z podnoszonym przodem.

Stacja higieniczna

Zastanawiasz się, w jaki sposób zapewnić klientom sklepów oraz pracownikom szybki i łatwy dostęp do środków higienicznych? Idealnym rozwiązaniem dla tego problemu jest stacja higieniczna HL Display. To modułowe rozwiązanie zapewniające kupującym łatwy dostęp do środków dezynfekujących. Wśród dostępnych akcesoriów stacji znajdują się: mocowania na dozowniki dezynfekujące, pojemniki na jednorazowe rękawiczki lub maseczki, uchwyty na ręczniki papierowe, kosz na śmieci oraz toper na komunikację z klientem sklepu. Niewątpliwą zaletą tego produktu jest możliwość indywidualnego skomponowania niezbędnych przyborów do higieny według własnych potrzeb. Jest poręczny i występuje w dwóch rozmiarach. Charakteryzuje się wystarczającą stabilnością dla ręcznych jak i bezdotykowych dozowników. Stacja oferuje rozwiązania higieniczne niezbędne do zagwarantowania bezpieczeństwa i wygody klientów.

Naklejki podłogowe oraz Topery informacyjne

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Andy 22.05.2020

    Nie znalazłem informacji, że jest to artykuł sponsorowany!
    Pozdrawiam. redakcje, Krzysztof

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.