28.05.2020/13:21

Lidl wprowadza do stałej oferty strefę produktów do dezynfekcji

W związku z rosnącym zainteresowaniem klientów środkami do odkażania, Lidl Polska do swojej stałej oferty włączył produkty antybakteryjne i do dezynfekcji. Od teraz w każdym sklepie Lidl Polska klienci znajdą artykuły, dzięki którym zadbają o właściwą dezynfekcję rąk, tekstyliów oraz powierzchni.

Sieć Lidl Polska od tego tygodnia w stałej ofercie proponuje szeroki wybór produktów do regularnej dezynfekcji dłoni – bez użycia wody oraz podczas mycia rąk. Jak podkreśla sieć, w ofercie Lidl Polska warto zwrócić uwagę m.in. na spray do dezynfekcji z aloesem i gliceryną oraz 70 proc. alkoholu, który dzięki małemu opakowaniu możemy mieć zawsze przy sobie – np. w niewielkiej torebce czy kieszeni spodni. Interesującą propozycją może być również płyn do dezynfekcji rąk, 60 proc. alkoholu, który wyróżnia się niską ceną oraz dużym, litrowym opakowaniem. Praktycznym rozwiązaniem jest również pianka do dezynfekcji dłoni z aloesem, gliceryną i kwasem mlekowym, która przez brak zawartości alkoholu jest odpowiednia dla dzieci. W ofercie Lidla znajdziemy również artykuły, dzięki którym dokładnie umyjemy ręce – m.in. antybakteryjne mydło w płynie z ekstraktem z limonki i kwasem mlekowym, marki Cien, czy 5-kilogramowy zapas mydła antybakteryjnego w płynie. W stałej ofercie znalazł się również regenerujący krem-opatrunek z kwasem hialuronowym i mocznikiem od firmy Eveline.

Lidl zaoferuje także serię produktów do odkażania przedmiotów i powierzchni – szczególnie przeznaczonych do wspólnego użytku (np. klamki) czy takich, z których często korzystamy (m.in. telefony komórkowe). W antybakteryjnej strefie Lidla znajdziemy produkty, które nam w tym pomogą np. dezynfekant powierzchni w spray’u. Warto zadbać również o czystość odzieży i tkanin. Środki do prania marki Septon – m.in. dezynfekujący płyn do prania kolorowych ubrań czy dezynfekujący proszek do prania  wybielą i usuną plamy oraz zapewnią dezynfekcję tkanin nawet w domowej pralce. Dodatkowo w stałej ofercie znajdziemy środek ochrony osobistej – maseczkę wielokrotnego użytku od polskiego producenta – firmy Adrian.  

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.