22.04.2020/15:41

Lidl zaczyna sprzedaż maseczek ochronnych. Wyprodukował je... producent rajstop

Adrian Fabryka Rajstop i niemiecki dyskonter wprowadzą do sprzedaży maseczki ochronne. Maski mają cztery warstwy, nadają się do prania, a także są wielokrotnego użytku oraz wygodne w użyciu. W sprzedaży dostępne będą od czwartku 30 kwietnia. Wyróżniać je ma niska cena.

Lidl Polska za pośrednictwem swoich sklepów rozpocznie sprzedaż masek ochronnych wyprodukowanych przez polskiego producenta tekstyliów – firmę Adrian. Maseczka ochronna jest czterowarstwowa, wykonana z dzianiny poliamidowej, która zapewnia swobodny przepływ powietrza. Można ją prać, dzięki czemu nadaje się do wielokrotnego korzystania.

Co ważne, została wyprodukowana w Polsce. Cena maseczki ochronnej to tylko 3,99 zł/ 1 sztuka.

– Współpraca z polskimi dostawcami jest dla nas priorytetem. W tym szczególnym okresie również zależy nam na tym, aby wspierać polskich producentów, dlatego jesteśmy dumni, że do naszych partnerów biznesowych dołączyła kolejna, polska firma – Adrian Fabryka Rajstop, która cieszy się dużą popularnością i zaufaniem swoich klientów. Razem z producentem Adrian chcemy zaoferować Polakom wysokiej jakości maski ochronne w niezwykle atrakcyjnej cenie. Kolejną ich zaletą jest fakt, że zostały wyprodukowane w Polsce, a oprócz pełnienia funkcji ochronnej, są po prostu wygodne – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications, Lidl Polska.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 10 800 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 700.

Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Mobis 12.10.2020

  Widział ktoś te maseczki w Lidlu?

 • HK 23.04.2020

  Ta Pani jest w Łodzi słynna wśród przedsiębiorców. Niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

 • Bracknicka 23.04.2020

  Brawo za postawę! Nie dość, że kupie maseczki to i przy wyborze rajstop nie bede sie juz zastanawiala bo wybór będzie oczywisty. Wspierajmy co Polskie i dobre! :)

 • Lena 22.04.2020

  Pani prezes firmy zachwycona prezydenturą A.Dudy
  link: (fragment komentarza niezgodny z regulaminem forum)

  fragment:
  List otwarty do Prezydenta Andrzeja Dudy.
  Panie Prezydencie. Od 35 lat jestem przedsiębiorcą, funkcjonującym przez ten okres w różnych realiach gospodarczych i politycznych naszego kraju.
  Będąc małym prezydentem, w mojej średniej wielkości firmie wiem, co to jest ciężar odpowiedzialności i ilość problemów każdego dnia do rozwiązania.
  Dlatego podziwiam Pana, że jako osoba nikomu nieznana, potrafił Pan doskonale odnaleźć się w nowej rzeczywistości, pełniąc role głowy Państwa, co robi Pan znakomicie do tej pory. Nie należałam i nie należę do żadnej partii politycznej, ale od momentu, gdy piastuje Pan urząd prezydenta jestem dumna z tego, że jestem Polką, a moja ojczyzna ma na imię Polska.
  Pana patriotyzm, który jawi się w wypowiedziach, pełną godności postawą,.......

  Lepiej sama sobie uszyję maseczkę! I rajstop tej firmy też już nie kupię!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.