17.01.2020/20:40

Maksymilian Braniecki w zarządzie Lidl Stiftung & Co. KG

Maksymilian Braniecki  dotychczasowy prezes zarządu Lidl Polska dołączył do zarządu Lidl Stiftung & Co. KG. Już od stycznia 2020 r. odpowiada za sklepy Lidla w siedmiu państwach – w Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, Słowenii, Rumunii i Bułgarii.

- Serdecznie dziękuję każdemu z pracowników Lidl Polska za codzienny wysiłek i zaangażowanie w pracę, które przekładają się na sukces naszej firmy. Cieszę się, że będę reprezentował nasz kraj w zarządzie międzynarodowym – podkreślił Maksymilian Braniecki.

Maksymilian Braniecki od 17 lat jest związany z Lidl. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu na najwyższych stanowiskach managerskich - w tym w spółkach Lidl Polska (prezes w latach 2015-2019) oraz Lidl Rumunia (prezes w latach 2012-2015). Absolwent studiów MBA (Wyższa Szkoła Zarządzania w Warszawie – The Polish Open University).

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • MnF 17.01.2020

    Z calym szacunkiem, te zdjecia nie sa korzystne. Kto zrobil tym panom z Lidla taka krzywde i przedstawil ich jak korpo-lalusiow, pozbawionych emocji wyzyskiwaczy pracownikow, dumnych z siebie? IMO pierwsza osoba do zwolnienia. Na widok tych fotek nowych szefow Lidla chce sie uciekac jak najdalej.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.