31.03.2020/11:13

Distribev Orbico inwestuje w ponad 500 terminali płatniczych

Już od 31 marca br. rusza projekt wyposażenia Pracowników Działu Dystrybucji Distribev Orbico, w tym głównie kierowców, w terminale płatnicze. Firma podkreśla, że „bezpieczeństwo pracowników oraz klientów jest teraz dla niej priorytetem.” W sumie dystrybutor wyposaży w kwietniu swoich pracowników w ponad 500 terminali płatniczych.

Przedstawiciele Distribev Orbico wskazują, że kwietniu wszystkie urządzenia będą już dostarczone do różnych lokalizacji w całej Polsce. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w przyszłości, firma ograniczy wszelkie kontakty pomiędzy pracownikami, a klientami do minimum, dbając o bezpieczeństwo obu tych grup. Najważniejsze zalety tego rozwiązania to: Bezpieczeństwo transakcji bezgotówkowych na terminalach. System akceptuje wszystkich dostępne formy płatności, w tym:  karta, BLIK, płatności mobilne Apple Pay, Google Pay, itd.

Spółka podkreśla, że zaletą tych rozwiązań jest szybkość transakcji. Dzięki płatności za pośrednictwem terminalu przyśpieszamy wszelkie działania. Nie ma też konieczności liczenia gotówki. Płatności realizowane są poprzez terminale Orbico Pay.

- Sytuacja, w której znalazła się obecnie nasza branża, skłania nas do podejmowania kolejnych decyzji mających na celu wsparcie bezpieczeństwa pracowników oraz klientów. Od początku, kiedy tylko pojawiły się pierwsze zachorowania położyliśmy ogromny nacisk by zabezpieczyć wspomniane wyżej grupy. Wprowadzenie płatności bezgotówkowych jest kolejnym krokiem realizowanej przez nas strategii. Jako organizacja działamy szybko i dostosowujemy się do zmieniających się warunków oraz pojawiąjących się potrzeb klientów. Płatności bezgotówkowe to ogromne wsparcie w tej trudnej sytuacji – mówi Jarosław Zygmunt, dyrektor ds. logistyki i dystrybucji w Distribev Orbico.

Distribev Orbico zajmuje się sprzedażą i dystrybucją napojów alkoholowych i bezalkoholowych do klientów detalu tradycyjnego i gastronomii. Firma sprowadza produkty z aż 20 europejskich krajów. Dystrybutor ma 33 oddziały w całej Polsce, zatrudnia 106 doradców w Centrum obsługi klienta i 233 przedstawicieli handlowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.