22.03.2020/17:09

Tesco zadbało o zakupy dla medyków. Tłumy na otwarciu sklepu spowodowały, że uciekli

Pracownicy służby zdrowia w Wielkiej Brytanii dostali godzinę przed otwarciem sklepów na dokonanie zakupów. Niestety, po przyjściu do jednego ze sklepów w hrabstwie West Midlands, uciekli. Zobaczyli ponad 1000 osób czekających w kolejce na otwarcie Tesco.

Zakupy dla służby zdrowia i starszych osób miały odbyć się w hrabstwie West Midlands w Birmingham. Niestety przedstawiciele NHS, czyli służby zdrowia, zniknęli spod sklepu, gdzie utworzyła się kolejka zakupowiczów, a raczej dziki tłum. Widać, że klienci nie przejęli się zakupowymi wytycznymi i od rana histerycznie polowali na swoje zakupy.

Sklep miał zostać otwarty o 9 rano i tego dnia pracownicy służby zdrowia mieli zrobić zakupy o poranku. Niestety, nie byli w stanie nawet wejść do Tesco, a widząc kłębiące się tłumy – uciekli.

Wiele sklepów w UK organizuje dla osób starszych, służby zdrowia i pracowników socjalnych oraz osób chorych poranne zakupy. Ma to zapobiec ich kontaktowi z innymi klientami oraz umożliwić im zrobienie łatwych i szybkich zakupów.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Tes 23.03.2020

    Do tego pracownicy tesco tez mogli zrobic zakupy od 9 , poprostu szok, takie ulepszenie bylo ze zawracalismy odrazu jak te tlumy zobaczylam

  • Absolut 23.03.2020

    Tesco świetnie zarządza i chroni pracowników jak i klientów przed zarażeniem się. Udają, że nic się nie stało i zachęcają do pracy po godzinach aby wyłożyć towar i klient miał wybór. To chyba w tym czasie nie jest priorytetem.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.