26.10.2019/13:30

Zara otworzyła w Krakowie największy sklep w Polsce

W czwartek sieć Zara ponownie uruchomiła sklep zlokalizowany w krakowskim centrum handlowym Bonarka. Po wprowadzonych zmianach jest to największa placówka odzieżowego giganta w Polsce.

Zara już wcześniej działała w Bonarce, jednak zdecydowano się na dwukrotne powiększenie sklepu, a także przebudowanie go według najnowszego konceptu marki. Po rozbudowie i remodelingu Zara mieści się w krakowskim obiekcie na dwóch piętrach i łącznie ma aż 3,6 tys. mkw. powierzchni.

24 października oprócz nowego salonu Zary w Bonarce został również otwarty po przebudowie Stradivarius. Obie marki należą do grupy Inditex.

Zara obecna jest na kilkudziesięciu rynkach i posiada około 2,2 tys. sklepów na świecie. W Polsce Zara jest obecna w około 160 lokalizacjach. Globalne przychody firmy sięgają 19 mld dolarów rocznie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.