REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL - Konkurs) - Baner Główny (czerwiec 2018)

(fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Rada nadzorcza Dino podjęła dziś uchwałę powołującą Jakuba Macugę na członka zarządu firmy. Uchwała weszła w życie z dniem podjęcia, czyli 12 kwietnia.

REKLAMABIG InfoMonitor_belka w artykułach

Jakub Macuga dołączył do Grupy Dino w 2011 roku. Zaczynając jako specjalista, a następnie Skarbnik Korporacyjny odpowiadał za finansowanie Grupy Dino Polska, zarządzanie płynnością i ryzykiem ubezpieczeniowym. Brał czynny udział w procesie ustalania planów rozwoju firmy i w negocjowaniu największych kontraktów zakupowych.

Macuga uczestniczył także w procesie wdrażania nowych produktów do sieci. Od 2018 roku jako Dyrektor Ds. Korporacyjnych i Skarbnik Grupy dodatkowo nadzorował funkcjonowanie Działu Prawnego, Biura Zarządu oraz Działu Kontroli Kosztów. W styczniu 2019 roku objął stanowisko Dyrektora Operacyjnego. W Spółce kieruje obszarem Operacji Centralnych, Logistyki i Kontroli Kosztów.

34-letni Macuga karierę zawodową rozpoczął w 2007 r. jako doradca klienta w Kredyt Banku. Następnie, w latach 2009-2011, pełnił funkcję bankiera klienta biznesowego w Alior Banku.

nowy członek zarządu Dino jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunkach informatyka i ekonometria oraz finanse i rachunkowość ze specjalizacją zarządzanie i finanse przedsiębiorstw. W latach 2016-18 ukończył ponadto stydia podyplomowe Executive MBA na Alto University Executive Education w Helsinkach.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 11

 • 6
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 3
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Dz 1 2 miesiące temu

  OK, skoro pan Tomek jest z niego zadowolony to ja też...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony