28.09.2018/10:52

Mlekovita numerem jeden w branży

Mlekovita konsekwentnie pracuje na utrzymanie i wzmocnienie swojej pozycji na rynku. Potwierdzeniem dobrze obranej drogi są wyniki kolejnej edycji Rankingu Spółdzielni Mleczarskich, w którym już po raz kolejny triumfowała.

W tegorocznej edycji rankingu przygotowywanego przez Polską Izbę Mleka wzięły udział 23 spółdzielnie oraz firmy zajmujące się przetwórstwem mleka. Zostały one poddane analizie na kilku płaszczyznach, m.in. finansów, eksportu i innowacyjnych form promocji. Cały przebieg rankingu był nadzorowany przez niezależne grono ekspertów i znawców branży mleczarskiej.

Niekwestionowanym zwycięzcą XII Rankingu Spółdzielni Mleczarskich okazała się Mlekovita. Ale to nie jedyne zwycięstwo firmy podczas uroczystej Gali zorganizowanej 27 września 2018 r. podczas XVI Forum Spółdzielczości Mleczarskiej w Serocku. Rankingowi głównemu towarzyszyły dodatkowe kategorie. Wśród nich znalazł się najcenniejszy, zaszczytny tytuł „Lider Ekspansji”, którym uhonorowano właśnie Mlekovitę.

Obie nagrody to dowód na to, że firma jest niekwestionowanym polskim liderem branży mleczarskiej zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Kamyk 13.03.2019

    Pracuję w Mlekovicie już kolejny rok i nie mogę narzekać. Jest dużo pracy, ale firma jest dobrze prowadzona, więc każdy wie, czym ma się zająć. Nic dziwnego, że wysoko zaszli, to naprawdę dobry zakład pracy.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.