14.01.2020/20:23

Auchan 2022 - francuska sieć ma nową strategię rozwoju oferty i sklepów, a także budowania relacji z klientami

Ponowne zdefiniowanie oferty z dostępem do zdrowych i lokalnych produktów, tworzenie relacji i doświadczeń z klientami za pośrednictwem sklepów, dostosowanie organizacji i metod pracy do oczekiwań rynku, odzyskanie swobody finansowej, niezbędnej do finansowania kolejnych zadań  - to najważniejsze wnioski, które płynął z opublikowanego przez sieć Auchan Retail biznesplanu pod tytułem "Auchan 2022".

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Viper 15.01.2020

    Jak podkreśla sieć, oferta Auchan będzie opierać się na lokalnych produktach, a firma będzie współpracować z lokalnymi producentami. Mam to rozumieć że w końcu będą tylko i wyłącznie polscy producenci nie jak teraz Chiny,Francja czy inne?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.