26.01.2018/12:21

Biedronka kusi melomanów. Będzie sprzedawać płyty winylowe

Już 29 stycznia w sieci Biedronka rusza festiwal muzyki na winylu. Dla wielbicieli tego typu płyt przygotowano ofertę blisko 60 tytułów.

Wśród nich znajdą się propozycje dla fanów różnych gatunków muzycznych. Miłośników rocka z pewnością zainteresują albumy The Who, Kiss czy The Rolling Stones, fani amerykańskiego rapu powinni zwrócić uwagę albumy N.W.A. czy Kendricka Lamara, a amatorzy muzyki filmowej na soundtracki z filmów „Kraina Lodu” czy „Wściekłe psy”. Poszukiwacze albumów kultowych artystów znajdą płyty Abby czy Franka Sinatry.  W sumie w ramach festiwalu klienci będą mieli do wyboru aż 58 różnych pozycji, przy czym oferta będzie się różniła w zależności od lokalizacji. Płyty będą dostępne w cenie 34,99 zł/szt. od 29 stycznia do 11 lutego br. lub do wyczerpania zapasów.

Biedronka od 2016 r. rozwija ofertę winyli. Płyty są dostępne w sklepach w ramach regularnie powracających akcji czasowych, z których ostatnia miała miejsce w grudniu 2017 r. - Poprzednie oferty płyt winylowych z Biedronki zawierały zarówno topowe, jak i klasyczne albumy, przez co okazały się ogromnym przebojem na rynku. Nasza oferta dała możliwość zdobycia prawdziwych perełek muzycznych w bardzo atrakcyjnej cenie. Cieszymy się, że przy powracającej modzie na vintage, zapewniamy naszym klientom możliwość łatwego zakupu dobrej jakości płyt winylowych – mówi Beata Szymanowska, kupiec odpowiedzialny za ofertę płyt winylowych w Biedronce.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.