27.08.2021/10:07

Carrefour rozwinie sieć dyskontów Supeco w Polsce. Poznaj plany i dowiedz się więcej o tym koncepcie [RAPORT WH]

Ile sklepów Supeco działa w Polsce i innych krajach? Czym ten format wyróżnia się na rynku i jak wyglądają plany jego rozwoju? Redakcja portalu wiadomoscihandlowe.pl przygotowała liczącą 33 strony publikację kompleksowo zapoznającą Czytelnika z najważniejszymi informacjami na temat tej sieci dyskontów-hurtowni, rozwijanej przez Grupę Carrefour.

Supeco jest siecią handlową obecną w Polsce od 2016 roku dzięki Carrefourowi. Francuski detalista utworzył markę Supeco nieco wcześniej, bo w 2012 roku. Wtedy powstała pierwsza testowa placówka handlowa w Hiszpanii. Dwa lata później zarząd Grupy Carrefour zadecydował, że należy sprawdzić, jak koncept Supeco przyjmie się w innych krajach.

W raporcie o Supeco przestawiamy dyskont-hurtownię sieci Carrefour:

- opisujemy specyfikę tej oryginalnej sieci handlowej,
- piszemy o tym, co wyróżnia Supeco w Polsce i na świecie,
- podajemy plany rozwoju konceptu.

Raport „Supeco” jest do tej pory jedynym opracowaniem na temat tej sieci handlowej w Polsce. Przyjrzeliśmy się nie tylko temu, jak Supeco radzi sobie w naszym kraju, ale też co robi za granicą. Raport uzupełnia obszerna galeria zdjęć przedstawiających koncept polskiego sklepu-hurtowni.

 

 

 

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Klientka 31.08.2021

    Jaka sobie robicie? Gdzie ten raport? Mam płacić za jakiś badziew, serio?

  • Klientka 31.08.2021

    Jaka sobie robicie? Gdzie ten raport? Mam płacić za jakiś badziew, serio?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także