28.03.2019/10:21

Grzegorz Bielecki, prezes Frisco.pl, uczestnikiem Kongresu Rynku FMCG 2019

Grzegorz Bielecki, p.o. prezesa Frisco.pl będzie uczestnikiem debaty poświęconej tematyce e-grocery w Polsce, organizowanej w ramach 12. edycji Kongresu Rynku FMCG.

Grzegorz Bielecki weźmie udział w debacie pt.: "Perspektywa 2025. Idealny model dla e-grocery", która odbędzie się drugiego dnia wydarzenia na sali "Fokus na technologie i e-grocery".

Podczas dyskusji poruszymy kluczowe tematy związane m.in. z obecną kondycją rynku dostaw żywności w Polsce. Przedstawiciele najważniejszych firm z branży opowiedzą o własnych modelach logistycznych, odnoszą się m.in. do globalnych trendów w tym zakresie.

Wspólnie zastanowimy się również nad zmianami w modelach e-grocery, wynikających nie tylko z rozwoju tego rynku, ale również ze zmieniających się potrzeb klientów i wprowadzaniu nowych technologii.

Grzegorz Bielecki objął funkcję prezesa zarządu Frisco.pl w październiku 2018 roku. Wcześniej zajmował stanowisko członka zarządu i dyrektora operacyjnego. W swojej karierze był związany z takimi firmami, jak A.pl oraz Vivid.pl.

Kongres Rynku FMCG co roku gromadzi w jednym miejscu najważniejszych reprezentantów sieci handlowych, hurtowni, firm produkujących żywność, kosmetyki i chemię gospodarczą, dostawców usług, analityków rynkowych i ekspertów, naukowców, polityków, pracowników instytucji publicznych oraz innych decydentów. Goście Kongresu to m.in. prezesi, członkowie zarządu, dyrektorzy oraz kupcy, zarówno z firm o ugruntowanej już pozycji na rynku, jak i mniejszych przedsiębiorstw, których czas dopiero nadchodzi - zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Dowiedz się więcej o wydarzeniu

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.