03.11.2016/17:59

"Handel polski zostanie zaorany". Burzliwe konsultacje podatku handlowego w Sejmie

Wydaje się, że decyzja polityczna już zapadła: w przyszłym roku obowiązywać będzie "przejściowy" podatek handlowy. Ma to być danina liniowa, bez jakiejkolwiek kwoty wolnej. Podczas czwartkowych konsultacji w Sejmie przedstawiciele branży handlowej wyrazili przerażenie taką propozycją i nie zostawili na niej suchej nitki. Ostrzegli, że taki podatek zrujnuje doszczętnie polski handel.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • verlo 04.11.2016

    aleś mnie rozbawił swoim komentarzem :) ty naprawdę jesteś tak puknięty czy też płacą ci za robienie z siebie durnia w internecie?

  • PIS niszczy Polskę 04.11.2016

    Nie błagajmy pisowców o litość bo jej nie mają. Chcą od nas daniny jak od chłopów pańszczyźnianych, wolni obywatele w demokratycznych krajach płacą podatki a nie daniny. PIS rujnuje Polskę i powinni to zauważyć nawet Ci, który uwierzyli w kłamstwa pisu i spełnili rolę tzw. "pożytecznych idiotów" głosując na tę niezrównoważoną partię. PIS trzeba jak najszybciej odsunąć od władzy. Najbliższa okazja to wybory samorządowe - niech nikt nie głosuje na pis.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.