06.03.2020/11:49

Hipermarket Carrefour zamiast Tesco w bełchatowskiej Galerii Olimpia

Hipermarket Carrefour zajmie część powierzchni, która zostanie zwolniona przez poprzedniego operatora spożywczego – Tesco – w należącej do EPP Galerii Olimpia w Bełchatowie. Sieć, która uzyskała zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na wynajem powierzchni, zajmie 4500 mkw.

– Carrefour będzie głównym najemcą Galerii Olimpia. Obecność wiodącej sieci niewątpliwie przyczyni się do wzrostu atrakcyjności naszego całego projektu i przyciągnie do niego jeszcze większą liczbę klientów. Po przebudowie Galeria Olimpia z jej komplementarną i unikatową ofertą wzmocni swoją pozycję ulubionej destynacji handlowej dla mieszkańców Bełchatowa i okolic – mówi Marek Gładki, Head of Leasing and Asset Management w EPP.

– Carrefour Polska inwestuje w doskonalenie swojego modelu omnikanałowego, ponieważ prowadzenie sklepów w wielu formatach, odpowiadających na różne potrzeby klientów, jest podstawą realizowanej przez nas strategii – mówi Agata Kopytyńska, dyrektor działu Nieruchomości i Ekspansji, Carrefour Polska. – Sklep Carrefour w Galerii Olimpia w Bełchatowie powstanie w formacie hipermarketu, który z powodzeniem może funkcjonować na rynku, ponieważ zmienia swój model funkcjonowania, stając się bardziej kompaktowym lub przejmując rolę centrum produkcyjnego. Wierzymy, że proponowana przez nas szeroka oferta w ramach transformacji żywieniowej, w tym produktów świeżych, ekologicznych oraz marek własnych, będzie stanowiła realną odpowiedź na oczekiwania klientów Galerii Olimpia.

Bełchatowska Galeria Olimpia, największe centrum handlowe w regionie, dysponuje 33 tys. mkw. powierzchni handlowej. W swojej ofercie posiada nie tylko znane, światowe marki, ale także firmy działające lokalnie. W galerii dostępna jest rozwinięta oferta gastronomiczna i rozrywkowa.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Oczekujaca 22.04.2020

    Kiedy otwarcie kerfura w galerii olimpia w Bełchatowie

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.