06.09.2018/15:05

Katarzyna Kazior zmienia Frisco.pl na Żabkę! [TYLKO U NAS]

Katarzyna Kazior, jeszcze do niedawna prezes sklepu internetowego Frisco.pl, od sierpnia objęła funkcję Chief Digital Officer w Żabka Polska - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Doniesienia o transferze potwierdziły nam źródła w firmie Żabka Polska.

Katarzyna Kazior pełniła funkcję CEO we Frisco.pl od października 2015 roku. Od początku sierpnia przeniosła się do Żabka Polska. To może być krok w kierunku stworzenia sklepu internetowego jednej z największych sieci convenience w Polsce.

Przed przyjściem do Frisco.pl pełniła funkcję dyrektora Rocket Internet w Polsce – jednego z najbardziej rozpoznawalnych na świecie funduszy inwestycyjnych specjalizujących się w dziedzinie handlu internetowego.

Wcześniej zdobywała doświadczenie biznesowe w prestiżowej firmie doradczej McKinsey w kraju i na świecie. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej oraz The London School of Economics and Political Science.

Spółka Żabka Polska dysponuje liczbą około 5 tys. placówek. W ostatnich miesiącach działania firmy koncentrowały się m.in. na bliskiej współpracy z DHL, Pocztą Polską i Allegro, a także z Zalando.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • Pir 14.09.2018

    Bajerancko!

  • Zuzanna 07.09.2018

    No faktycznie news dnia... pani Katarzyna się ostatnio wyciszyła w mediach a tu takie BOOM, obserwujemy teraz e-commerce Żabki a MCI/Eurocash i warszawskie Frisco.pl odkładamy na półkę

  • Niki 06.09.2018

    uahahaha... leżę

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.