04.03.2021/08:20

Kaufland uruchomi sklep w lokalizacji po Tesco

Echo Investment wynajęło sieci Kaufland 8,5 tys. mkw. powierzchni handlowej w centrum handlowym przy ul. Opieńskiego w Poznaniu. Sklep zostanie uruchomiony już w kwietniu 2021 r. – podaje serwis eska.pl.

W tym samym miejscu działało wcześniej Tesco. Spółka Echo Investment sfinalizowała zakup działki w Poznaniu w grudniu ubiegłego roku.

Tomasz Domoń, dyrektor regionalny ds. wynajmu z Echo Investment, podkreśla na łamach serwisu eska.pl, że jako nowemu zarządcy, jego firmie zależało na sprawnym pozyskaniu najemcy spożywczego, w taki sposób, aby stali klienci w niedługim czasie mogli powrócić do robienia zakupów w ulubionym miejscu.

Akcentuje on, że umowa podpisana z Kauflandem gwarantuje mieszkańcom północnej części Poznania wygodny dostęp do oferty jednej z najchętniej wybieranych marek spożywczych w Polsce.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także