12.03.2020/19:21

Koronowirus zatrzymał pracowników w domu. Ale to nie jedyny problem handlu

Po ogłoszeniu informacji o zamknięciu szkół i przedszkoli, klienci tłumnie ruszyli na zakupy do sklepów wielkopowierzchniowych, wykupując znaczną część towarów. To jeden z najbardziej dowodów na to, że koronawirus i podejmowane środki ochrony przed jego rozprzestrzenianiem, mają ogromny wpływ na handel - mówi mec. Magdalena Biedrzycka z Kancelarii Prawnej Salire.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Sprzedawca 14.03.2020

  "Trzeba mieć na uwadze, że część pracowników może za chorować...",bo reszta zdrowych musi kupić papier toaletowy. Brawo! W urzędzie nas nie obsłużą, ale my musimy obsłużyć wszystkich... Tych zdrowych i tych chorych.

 • Gość 13.03.2020

  Zapraszam Panią mecenas do obsługi klienta, chroni pani własny tyłek cudzym kosztem, najważniejsze żeby pani i pani podobni mogli zrobić zakupy narażając zdrowie i życie innych BRAWO prosze wypić szklankę mleka i krzyknąć JESTEM WIELKA

 • mgr lód 12.03.2020

  Pani mecenas chciałbym pani pogratulować -nie wiem gdzie Pani skończyła studia i ile nocy kosztowało Panią zdobycie jakiejkolwiek pracy ale według najnowszych publikacji wirus utrzymuje się w powietrzu 3 godziny na powierzchniach plastikowych 3 dni jedynym możliwym działaniem jest ograniczenie działalności sklepów i centrów logistycznych do niezbędnego minimum -ale jak w Pani rodzinie wydarzy się jakaś tragedia to może zrozumie Pani bardziej strach dziesiątek tysięcy pracowników sieci handlowych w całym kraju-nie życzę zdrowia

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.