20.06.2022/14:02

Makro Polska ogłasza uruchomienie nowego sklepu ambasadorskiego pod szyldem Odido

15 czerwca 2022 r. w miejscowości Czarne nastąpiło otwarcie sklepu Odido w nowej, odświeżonej odsłonie. Jest to trzeci ambasadorski sklep tej sieci, a drugi w formacie familijnym. W nadchodzących latach franczyzodawca planuje otwierać ponad 200 sklepów rocznie.

Ambasadorski sklep w Czarnem ma stanowić inspirację dla kolejnych klientów, chcących przystąpić do sieci w regionie zachodniopomorskim.

– Zdecydowałem się dołączyć do sieci Odido, ponieważ podoba mi się możliwość łączenia lokalnych rozwiązań ze znanym szyldem. Dostawy, które zapewnia Makro są równie istotne, bo pozwalają zaoszczędzić czas, którego zawsze brakuje przy codziennym natłoku obowiązków – mówi Paweł Kopczak, właściciel sklepu w Czarnem.

W 2021 roku Makro Polska otworzyło pierwsze ambasadorskie sklepy Odido w nowych formatach miejskim i familijnym. Format miejski stworzony został z myślą o konsumentach, którzy nie mają wiele czasu i zależy im na szybkich i sprawnych zakupach. Asortyment w sklepach w tym formacie to przede wszystkim szeroka oferta przekąsek i gotowych dań do odgrzania w domu.

Sklepy w formacie familijnym stawiają przede wszystkim na szeroką ofertę świeżych i regionalnych  produktów. Rozwiązania wykorzystane w sklepie w Czarnem podobne są do tych, które zauważyć można w sklepie we Wrzącej, pierwszym ambasadorskim sklepie Odido w formacie familijnym.

Stworzona przez Makro sieć franczyzowa Odido funkcjonuje na polskim rynku od 2010 roku. Zrzesza pod swoim szyldem ponad 2200 sklepów w całej Polsce. Nowy format Odido to połączenie znanego już klientom lokalnego sklepu spożywczego z innowacyjnymi rozwiązaniami, które odpowiadają na potrzeby współczesnego klienta.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także