25.02.2019/12:10

Obok centrum handlowego Auchan ruszy największe centrum ogrodnicze na południu Polski

Na początku marca spółka Green House Polska otworzy największe centrum ogrodnicze na południu Polski. Obiekt będzie się znajdował w sąsiedztwie centrum handlowego Auchan Żory - poinformowała firma Ceetrus, która w listopadzie ub.r. sprzedała GHP działkę o powierzchni ponad 6 tys. mkw.

– Od kilkunastu miesięcy prowadzimy intensywne działania, które mają na celu efektywne zagospodarowanie naszych terenów inwestycyjnych - mówi Paweł Wudarkiewicz, dyrektor ds. zarządzania gruntami oraz rozwoju w Ceetrus Polska. - To obszary o ogromnym potencjale handlowym, zlokalizowane w pobliżu dużych węzłów komunikacyjnych, wyposażone w niezbędną infrastrukturę. Cieszymy się, że rozpoczęliśmy współpracę ze spółką Green House Polska tworzącą nowy format, który będzie nowością w naszych parkach handlowych - dodaje.

Centrum ogrodnicze Green House obejmie obiekt szklarniowy o powierzchni 2,5 tys. mkw. oraz ogród zewnętrzny o powierzchni 1 tys. mkw. Klienci znajdą tam bogatą ofertę roślin, produktów ogrodniczych, akcesoriów i artykułów dekoracyjnych. W centrum znajdzie się również kwiaciarnia.

Centrum ogrodnicze Green House będzie częścią parku handlowego wokół centrum handlowego Auchan Żory, który obejmuje również Leroy Merlin, Decathlon oraz sklep i serwis samochodowy Norauto.

Ceetrus Polska to dawne Immochan Polska. Firma działa jako właściciel, inwestor, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Obecna jest w 12 krajach, w tym w Polsce.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.